Hoofdmenu:
15/09 |
VAKO |
Beilen |
1- |
22/09 |
Oerterp |
VAKO |
2- |
29/09 |
VAKO |
Leek Rodenburg |
0- |
06/10 |
VAKO |
Peize |
0- |
13/10 |
Annen |
VAKO |
1- |
27/10 |
VAKO |
Drachten |
2- |
10/11 |
VAKO |
Asser Boys |
1- |
17/11 |
Rolder Boys |
VAKO |
1- |
24/11 |
ONB |
VAKO |
2- |
01/12 |
VAKO |
ZFC Zuidlaren |
4- |
02/03 |
Beilen |
VAKO |
4- |
09/03 |
Peize |
VAKO |
2- |
16/03 |
VAKO |
Annen |
1- |
23/03 |
Drachten |
VAKO |
3- |
30/03 |
VAKO |
ONB |
3- |
06/04 |
VAKO |
Zuidhorn |
2- |
13/04 |
Leek Rodenburg |
VAKO |
0- |
19/04 |
Zuidhorn |
VAKO |
1- |
21/04 |
VAKO |
Oerterp |
2- |
27/04 |
Asser Boys |
VAKO |
4- |
04/05 |
VAKO |
Rolder Boys |
0- |
11/05 |
ZFC Zuidlaren |
VAKO |
2- |
* 11/05 (onder protest van VAKO i.v.m. foutief wisselbeleid van ZFC Zuidlaren) |
|||
20/05 |
ZFC Zuidlaren |
VAKO |
1- |
** Laatste 7 min. bij een stand van 1- |
|||
Eindstand: |
||||||
Peize |
22w |
51p |
50- |
|||
Leek Rodenburg |
22w |
38p |
45- |
|||
Rolder Boys |
22w |
37p |
38- |
|||
Asser Boys |
22w |
33p |
40- |
|||
Annen |
22w |
32p |
42- |
|||
ZFC Zuidlaren |
22w |
30p |
36- |
|||
Zuidhorn |
22w |
28p |
41- |
|||
Beilen |
22w |
27p |
38- |
|||
Oerterp |
22p |
27p |
42- |
|||
Drachten |
22w |
23p |
34- |
|||
VAKO |
22w |
23p |
28- |
|||
ONB |
22w |
13p |
29- |
|||
Peize kampioen en promoveert. |
||||||
Nacompetitie: |
||||||
18/05 |
Schoonebeek (3A) |
Asser Boys (3B) |
1- |
|||
Ruinerwold (3A) |
Leek Rodenburg (3B) |
1- |
||||
Rolder Boys (3B) |
KSC (3A) |
0- |
||||
21/05 |
Asser Boys |
Schoonebeek |
3- |
|||
Leek Rodenburg |
Ruinderwold |
2- |
||||
KSC (en Rolder Boys eindigen met een doelgemiddelde van 6- |
Rolder Boys |
3- |
||||
Asser Boys, Leek Rodenburg en KSC naar de volgende ronde. |
||||||
25/05 |
WVV (nr. 10 2e kl. K) |
Asser Boys |
1- |
|||
Leek Rodenburg |
KSC |
2- |
||||
29/05 |
Asser Boys |
WVV |
1- |
|||
KSC |
Leek Rodenburg |
0- |
||||
Finale te Rolde (terrein Rolder Boys) : |
||||||
01/06 |
WVV |
Leek Rodenburg |
4- |
|||
WVV handhaaft zich in de 2e klasse. |
||||||
25/05 |
Zwartemeer (nr. 10 3e kl. A) |
Drachten (nr. 10 3e kl. B) |
3- |
|||
29/05 |
Drachten |
Zwartemeer |
3- |
|||
Drachten handhaaft zich in de 3e klasse. |
||||||
Gasselte (terrein GKC): |
||||||
04/06 |
Zwartemeer |
Wildervank (periode kampioen 4e kl. E) |
1- |
|||
Zwartemeer handhaaft zich in de 3e klasse. |