Hoofdmenu:
03/09 |
Rolder Boys |
VAKO |
3- |
10/09 |
VAKO |
Meeden |
1- |
17/09 |
Asser Boys |
VAKO |
1- |
24/09 |
VAKO |
Gasseltenijveen |
1- |
01/10 |
VAKO |
Muntendam |
3- |
08/10 |
Annen |
VAKO |
1- |
15/10 |
VAKO |
FVV |
1- |
29/10 |
Stadskanaal |
VAKO |
6- |
05/11 |
VAKO |
Wildervank |
3- |
12/11 |
Veendam 1894 |
VAKO |
2- |
19/11 |
VAKO |
Neptunia |
2- |
03/12 |
VAKO |
Rolder Boys |
2- |
10/12 |
Meeden |
VAKO |
1- |
18/02 |
Gasseltenijveen |
VAKO |
0- |
04/03 |
VAKO |
Asser Boys |
2- |
11/03 |
Muntendam |
VAKO |
3- |
25/03 |
FVV |
VAKO |
0- |
01/04 |
VAKO |
Annen |
0- |
08/04 |
VAKO |
Stadskanaal |
0- |
15/04 |
Wildervank |
VAKO |
2- |
22/04 |
VAKO |
Veendam 1894 |
5- |
29/05 |
Neptunia |
VAKO |
2- |
Eindstand: |
||||||
Rolder Boys |
22w |
48p |
67- |
|||
Stadskanaal |
22w |
43p |
68- |
|||
Veendam 1894 |
22w |
39p |
45- |
|||
Annen |
22w |
38p |
41- |
|||
Muntendam |
22w |
33p |
51- |
|||
Neptunia |
22w |
33p |
30- |
|||
Gasseltenijveen |
22w |
30p |
37- |
|||
Wildervank |
22w |
30p |
43- |
|||
VAKO |
22p |
29p |
33- |
|||
Asser Boys |
22w |
18p |
31- |
|||
FVV |
22w |
14p |
13- |
|||
Meeden |
22w |
13p |
27- |
|||
Rolder Boys kampioen en promoveert. |
||||||
Nacompetitie: |
||||||
06/05 |
Stadskanaal (3A) |
Franeker (3B) |
2- |
|||
Neptunia (3A) |
St. Annaparochie (3B) |
2- |
||||
Gorredijk (3B) |
Veendam 1894 (3A) |
0- |
||||
13/05 |
Franeker |
Stadskanaal |
1- |
|||
St. Annaparochie |
Neptunia |
3- |
||||
Veendam 1894 |
Gorredijk |
3- |
||||
Stadskanaal, St. Annaparochie en Veendam 1894 naar de volgende ronde. |
||||||
17/05 |
ASVB (nr. 10 2e kl. K) |
Stadskanaal |
5- |
|||
St. Annaparochie |
Veendam 1894 |
2- |
||||
20/05 |
Stadskanaal |
ASVB |
2- |
|||
Veendam 1894 |
St. Annaparochie |
5- |
||||
Finale te Stadskanaal (terrein v.v. Stadskanaal) : |
||||||
28/05 |
ASVB |
Veendam 1894 |
1- |
|||
Veendam 1894 promoveert naar de 2e klasse. |
||||||
Nacompetitie om handhaving: |
||||||
06/05 |
Asser Boys (nr. 10 3e kl. A) |
Oldeboorn (nr. 10 3e kl.B) |
1- |
|||
13/05 |
Oldeboorn |
Asser Boys |
2- |
|||
Oldeboorn handhaaft zich in de 3e klasse. |
||||||
Gasselte (terrein GKC): |
||||||
27/05 |
Asser Boys |
BATO (alg. periodekampioen 4e klasse E) |
0- |
|||
BATO promoveert naar de 3e klasser. |