Hoofdmenu:
07/09 |
Forward |
VAKO |
4- |
14/09 |
VAKO |
Neptunia |
2- |
21/09 |
Amicitia VMC |
VAKO |
1- |
28/09 |
VAKO |
Gruno |
5- |
05/10 |
DIO Groningen |
VAKO |
11- |
12/10 |
VAKO |
Siddeburen |
3- |
26/10 |
Oosterparkers |
VAKO |
0- |
02/11 |
VAKO |
Actief |
1- |
09/11 |
VAKO |
De Vogels |
1- |
16/11 |
Gomos |
VAKO |
4- |
30/11 |
VAKO |
Helpman |
1- |
07/12 |
VAKO |
Forward |
3- |
22/02 |
VAKO |
Amicitia VMC |
3- |
08/03 |
VAKO |
DIO Groningen |
1- |
15/03 |
Siddeburen |
VAKO |
2- |
29/03 |
VAKO |
Oosterparkers |
2- |
05/04 |
Actief |
VAKO |
4- |
08/04 |
Gruno |
VAKO |
4- |
12/04 |
De Vogels |
VAKO |
4- |
19/04 |
Neptuinia |
VAKO |
2- |
26/04 |
VAKO |
Gomos |
1- |
03/05 |
Helpman |
VAKO |
5- |
Eindstand: |
||||||||
DIO Groningen |
22w |
55p |
87- |
|||||
Forward |
22w |
42p |
70- |
|||||
De Vogels |
22w |
42p |
45- |
|||||
Amicitia VMC |
22w |
40p |
57- |
|||||
Actief |
22w |
33p |
47- |
|||||
Helpman |
22w |
29p |
49- |
|||||
Gomos |
22w |
29p |
35- |
|||||
Gruno |
22w |
27p |
43- |
|||||
Oosterparkers |
22p |
26p |
39- |
|||||
VAKO |
22w |
23p |
39- |
|||||
Neptunia |
22w |
17p |
28- |
|||||
Siddeburen |
22w |
12p |
23- |
|||||
DIO Groningen kampioen en promoveert. |
||||||||
Nacompetitie: |
||||||||
10/05 |
Zwartemeer (3C) |
Actief (3D) |
0- |
|||||
De Vogels (3D) |
Twedo (3C) |
2- |
||||||
Sleen (3C) |
Forward (3D) |
0- |
||||||
17/05 |
Actief |
Zwartemeer |
2- |
|||||
Twedo |
De Vogels |
1- |
||||||
Forward |
Sleen |
7- |
||||||
Actief, De Vogels en Forward naar de volgende ronde. |
||||||||
21/05 |
Veendam 1894 (nr. 10 2e kl. K) |
Actief |
1- |
|||||
Forward |
De Vogels (2- |
|
||||||
24/05 |
Forward |
De Vogels (rest. 11 min. 1- |
||||||
Actief |
Veendam 1894 |
0- |
||||||
I.v.m. het staken van de wedstrijd Forward - |
||||||||
28/05 |
De Vogels |
Forward |
1- |
|||||
Noordster en Forward naar de finale. |
||||||||
Finale te Annen (terrein v.v. Annen) : |
||||||||
31/05 |
Forward |
Veendam 1894 |
1- |
|||||
Forward promoveert naar de 2e klasse. |
||||||||
Nacompetitie om handhaving/promotie : |
||||||||
10/05 |
VAKO |
Haulerwijk (periodewinaar 4e klasse B) |
0- |
|||||
17/05 |
Haulerwijk |
VAKO |
0- |
|||||
VAKO handhaaft zich in de 3e klasser. |